Szakmák éjszakája 2017.04.21

szakmaklogo

Köszünjük a Szakmák éjszakája támogatóinak:
Fitodry Kft, Scholt Endre

k1k2k3k4k5k6k7k8

szmprogram

Időutazás, út a jövőbe! Válassz mezőgazdasági szakmát, hiszen Békés megye Magyarország éléstára.Szakmák éjszakája (gyalog, vagy kerékpárral) a kétegyházai Almássy –Andrásy kastélyban

Időutazás a gépmúzeumban: Mezőgazdasági Eszköz- és Gépfejlődés Történeti Szakmúzeum

"Lovas nemzet a magyar!

Lovaglás kocsikázás.""Egyetlen egy vágyam volna: költsük minden pénzünk lóra! Ha legalább csak egy volna le is lenne csutakolva. De ha mégis kettő volna egész napom róluk szólna""( Janicsák István)"

A kastély titka!A gyakorlati tudás nem elegendő, elméletben is ismereteklet kell szerezned.Szakmai könyvek szakemberek áltai megismerése.

Kézimunka mester varrónővel.Emlék tárgy varrás!Ruha tervezés„Vers varrógépre és színes cérnákra”(Szegő Judit)

Tűzzel vassal! Készülhet-e fából vaskarika?Fémmegmunkálás emléktárgy készítés.

Mi kell a traktorosnak I.? Gépész , ép ész!, Traktor vezetés rutinpályán, oktatóink segítségével és útmutatásával.

Kresz Presszo! Ellenőrizd le jogosítványodat, kresz tudásodat.Ismertd meg a legújabb mezőgazdasági géptechnikákat.

Főzés a POGÁCSAKIRÁLYNŐNÉL KINÁLGATÓ Hé vendégek, a begyete,k Nehogy mindent megegyetek! ( József Attila)

„Sippal, dobbal, nádihegedűvel” Zenés programzáró zenés műsor résztvevőin segítségével.Minden ami zene.

Kétegyházai Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium