^Back To Top

Bemutató MMA edzés a szakiskolában

 

mma 20150630 1943656481

2014.09.23-án 18-30-kor a Kétegyházi TEKVANDO egyesület Nagy László 4-Danos nagymester vezetésével bemutató edzést tartott szakiskolánk kollégista diákjainak. Az edzés kedv csinálóként szolgált a sportág népszerűsítéséhez, hogy minél több fiatal kezdjen sportolni az egészséges életvitel keretein belül. A bemutató edzés iskolánk fitnesz termében zajlott, ahol nagyon sok kollégista diák kapott kedvet ehhez a sporthoz és lehetőséget arra, hogy kérdéseiket feltéve, válaszokat kapjanak a sportággal kapcsolatos általános tudnivalókra. Bízunk abban, ez a bemutató edzés elősegíti a rendszeres MMA edzések bevezetését iskolánkban. Sok kollégista tanuló jelezte szándékát, miszerint szeretnének rendszeresen is eljárni ezekre az edzésekre.

 

galery

ASZIH logo RGB         fm logo        nak